НТА > НОВИНИ > Сенцов попросив вибачення за сестру, яка облаяла Україну

Сенцов попросив вибачення за сестру, яка облаяла Україну

312

Український режисер Олег Сенцов опублікував допис на своїй сторінці у Facebook, в якому відреагував на несподівану заяву своєї двоюрідної сестри, в якій вона облаяла Україну.

«Мені прикро, що моїй двоюрідній сестрі Наташі так зараз погано, і на тлі загострення депресії в неї з’явились емоційні пости в фейсбуці. Прошу вибачення за її різкі слова в бік України. Це дуже гірко», – написав Олег Сенцов.

Він також додав, що вдячний Наташі за багаторічну підтримку, та попросив із розумінням поставитися до складного психологічного стану, в якому вона перебуває вже тривалий час.

Раніше двоюрідна сестра режисера і колишнього бранця Кремля Олега Сенцова Наталія Каплан (Кочнєва) з використанням нецензурної лексики висловилася про Україну та назвала її «найгіршою країною для еміграції».

При цьому вона попросила «відписатися усіх, хто підписався на неї лише заради Сенцова» та зазначила, що повертається в Росії, хоча вважає Путіна для себе ворогом на триваліший термін, ніж для України взагалі.

У коментарях під дописом Олега Сенцова підписними окреслили метаморфози у поглядах двоюрідної сестри кримського режисера.

Нагадаємо, що 10-го вересня в офіційній конкурсній програмі «Горизонти» 78-го Венеційського кінофестивалю відбудеться світова прем’єра фільму Олега Сенцова «Rhino» («Носоріг»). Картина Сенцова стала фільмом-закриттям секції.

Раніше в мережі з’явився трейлер на його фільм «Носоріг», який знову повертає нас у лихі 1990-ті.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі