НТА > НОВИНИ > Резніков заявив, що не вірить у ймовірність російського вторгнення в Україну

Резніков заявив, що не вірить у ймовірність російського вторгнення в Україну

198

Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що масштабного наступу російських військ та захоплення нових територій України не буде.

Про це він заявив в інтерв’ю “Голосу Америки” під час візиту до Вашингтона.

“Не вірю в це. Тому що давайте не забувати: ми за 8 років цієї війни навчилися захищатись. Наші Збройні сили на високому рівні, особливо Сухопутні війська”, – розповів Резніков.

Він зазначив, що протягом чотирьох днів перебував у зоні ООС, де зустрівся із генералом Залужним та солдатами в окопах. Міністр підкреслив, що настрій серед солдатів бойовий, впевнений в собі, воїни готові захищати країну.

Резніков також нагадав, що в Україні зараз близько 400 тисяч ветеранів, які пройшли через фронт і готові знову стати на захист України, тому такого легкого проходу як в 2014 році для російських військ вже не буде.

“Сьогодні люди знають що таке пролита кров і як проливати кров ворога теж знають і вміють це робити”, – зазначив міністр.

Він також заявив, що дані української розвідки співпадають із даними європейської та американської розвідок щодо зосередження великої кількості військової техніки та особового складу російської армії на кордоні з Україною, проте зазначив, що “оцінки можуть бути різними”.

“Ми не панікуємо, бо за 8 років цієї війни звикли до загрози. Відповідно, ми сприймаємо це більш спокійно тому що ми просто вже готові, а для них це так стало трохи неочікувано. Вони вважають що дані свідчать про зростання ризиків і я з ними погоджуюсь, бо є ознаки ескалації”, – заявив Резніков.

За його словами, важливо те, що американська та європейська розвідка тепер надають більше уваги зосередженню російських військ і завдяки засобам масової інформації, Washington Post, Politico та іншим, це привертає увагу всього світу.

“Навіть в складній ситуації я шукаю позитив. В загрозі я бачу позитив що це привернуло увагу цивілізованого світу і зараз починається реакція, яка дає нам шанс продемонструвати агресору, що ціна цієї агресії для нього буде непомірною”, – додав він.

Раніше американська розвідка опублікувала звіт щодо небезпеки нового вторгнення російських військ на територію України у зв’язку з нарощуванням сил РФ поблизу українського кордону.

Нагадаємо, голова комітету Сенату США з закордонних справ Боб Менендес вніс поправку, яка передбачає запровадження низки санкцій проти високопоставлених російських чиновників, газопроводу “Північний потік-2”, великих фінансових установ, трансакцій з державним боргом у разі військової агресії Росії проти України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі