НТА > НОВИНИ > Спорт > Результат складних перемовин. Футбольний клуб «Рух» гратиме на «Арені Львів»

Результат складних перемовин. Футбольний клуб «Рух» гратиме на «Арені Львів»

240

Львівський футбольний клуб «Рух» і керівництво «Арени Львів» досягнули компромісу та підписали угоду на вигідних умовах.

Навколофутбольне протистояння, яке упродовж останніх тижнів баламутило всю Україну, нарешті закінчилося. Львівський футбольний клуб нарешті дійшов згоди з принципових питань з «Ареною Львів».

Як повідомив офіційний сайт «Руху», тепер за кожен матч на цьому стадіоні львівський клуб платитиме 210 000 гривень. Саме на такі умови «жовто-чорні» були готові від самого початку.

«Дякуємо за допомогу у вирішенні цього питання і досягненні перемоги міністру спорту Вадиму Гутцайту, голові ЛОДА Максиму Козицькому, міському голові Андрію Садовому, секретарю Львівської міськради Маркіяну Лопачаку, депутатським корпусам львівської міської та обласної рад та голові Львівської асоціації футболу Олександру Шевченку», – зазначено на офіційному сайті «Руху».

Також окремо «рухівці подякували вболівальникам, які підтримували в цей непростий період, та справедливим журналістам, які гідно виконують свій обов’язок в інформуванні суспільства та справедливо висвітлювали усі події пов’язані з клубом.

Окрім того, футбольний клуб «Рух» запевнив, що спільно з партнерами та Львівською міською радою надалі зробить усе можливе, аби стадіону «Україна» повернули 3-тю категорію.

Нагадаємо, що через відсутність компромісу з «Ареною Львів» «Рух» заявив основним стадіоном для домашніх матчів Української прем’єр-ліги львівський стадіон «Україна». Однак Українська асоціація футболу оголосила список стадіонів, які станом на 9-те липня відповідають структурним критеріям категорій асоціації. І «Україна» таким чином втратила 3-тю категорію, її перевели в список стадіонів 2-ої категорії.

Львівські депутати підготували відповідне звернення до УАФ через пониження категорії стадіону «Україна». У мерії готові максимально сприяти оперативному усуненню недоліків на арені, щоб вона таки змогла приймати матчі Української Прем’єр-ліги.

Відрадно, що зараз вдалося досягнути компромісу, і футбольний клуб «Рух» виступатиме в елітній лізі українського футболу, повноцінно розпочавши наступний сезон.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі