НТА > НОВИНИ > Війна > РФ розуміє, яку зброю ми отримали, але по їхній території битимемо українською, – Данілов про Storm Shadow

РФ розуміє, яку зброю ми отримали, але по їхній території битимемо українською, – Данілов про Storm Shadow

1160

Росіяни розуміють, що собою представляють ракети Storm Shadow, які Україні надає Велика Британія. Тому їхня істерика зрозуміла, але на неї ніхто не зважатиме.

Заявив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі “Говорить Великий Львів”.

“Вони розуміють, яку зброю отримали. Розуміють, що це максимально покращить нашу бойову готовність. Ми знаємо, куди рухаємося. Перемога буде за нами. Наше завдання – звільнити цілу територію нашої країни від цих терористів”, – сказав Олексій Данілов.

Він повідомив, що частина країн уже повністю виконала свої зобов’язання щодо надання зброї Україні. Ще частина з різних причин дещо затримують їхнє виконання. Втім наголосив, що це жодним чином не пов’язане зі зміною позицій. Є лише певні технічні моменти, які потребують додаткового часу і доопрацювання.

“Щодо нанесення ударів по території Росії західним озброєнням, то ми маємо зброю власного виробництва, якою можемо бити туди, куди вважатимемо за потрібне. Але ці покидьки в РФ самі можуть робити провокації у себе. Вони щодня пишуть про якісь пожежі на нафтобазах, залізяку, яка атакувала Кремль. А що ж тоді їхнє ПеВеО, яке на кожному кроці?”, – прокоментував також твердження, що начебто Велика Британія надала ракети Storm Shadow з умовою не застосовувати їх для ударів по території РФ.

Також Данілов наголосив, що поки не буде проведена вся робота з підготовки, поки не надійде достатньо озброєння, ніхто не ухвалюватиме рішення про контрнаступ. За його словами, Україна буде діяти винятково за своїм планом та виходитиме із позиції наших військових, яка є ключовою для ухвалення рішень.

Нагадаємо, сьогодні Велика Британія офіційно підтвердила постачання в Україну далекобійних ракет Storm Shadow. Речник Кремля Дмитро Пєсков уже заявив, що це потребуватиме адекватної відповіді.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"