НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Річниця трагедії 2 травня в Одесі: поліція забезпечує порядок у місті

Річниця трагедії 2 травня в Одесі: поліція забезпечує порядок у місті

164
Річниця трагедії 2 травня в Одесі: поліція забезпечує порядок у місті

Сьогодні, 2 травня, в Одесі відбуваються акції до 7 річниці трагічних подій 2014 року, під посилений нагляд правоохоронцями взято Куликове поле та Соборну площу.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України у Facebook.

Відповідно до повідомлення ГУНП в Одеській області, зазначені території оглянула вибухотехнічна служба поліції на ознаки заборонених об’єктів, зокрема: вогнепального знаряддя та припасів. До обстеження залучили кінологів з собаками.

Крім того, у межах Куликового поля, навпроти Італійського бульвару, на перехресті Канатної та Пироговської, установили перевірочно-фільтраційні табори. Навкруги обмежений рух транспорту.

Такі дії зумовлені намірами забезпечити безпеку людей та не допустити загроз чи протиправних дій під час акцій, де вшановують пам’ять загиблих 2 травня 2014 року.

При цьому, МВС України наголошує про карантинні заходи та цензуру щодо репрезентації комуністичної, націонал-соціалістичної (фашистської) тоталітарних режимів та георгіївських (гвардійських) стрічок.

Варто зазначити, що сім років тому, цього ж дня, відбулись трагічні події в Одесі, коли українська громадськість зібралась організувати марш «за єдність України». Вони повинні бути пройти від Соборної площі до парку імені Тараса Шевченка. Однак, на заваді стали представники так званого «Антимайдану». Після масових заворушень загинули близько півсотні активістів.

Нагадаємо:

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі