НТА > НОВИНИ > Новини світу > Рідкісні індійські слони влаштували мандрівку Китаєм

Рідкісні індійські слони влаштували мандрівку Китаєм

125

Минулого року у березні стадо слонів розпочало свою мандрівку провінцією Юньнань, що на півдні Китаю. Тепер, після стількох місяців, слони повертаються додому.

Про це передає DW.

Про те, чому група слонів з резервату в південнокитайській провінції Юньань відправилися в мандри, досі не зрозуміло. Але тепер вони повертаються назад.

Слони у Китаї – під особливою державною охороною

Азійського слона занесено до Червоного списку рідкісних тварин. Відтак, місцева влада робила все, аби захистити як людей, так і тварин під час їхньої мандрівки.

За слонами велося спостереження

За слонами спостерігали навіть за допомогою дронів. Підступи до сіл перекривалися таким чином, аби тварини не могли потрапити до населених пунктів. Влада навіть розробила плани евакуації місцевих жителів. Також слонів супроводжував ескорт з близько 200 транспортних засобів.

Годування слонів

Також у країні організували годування слонів. Азійські слони, що живуть у дикій природі, належать до рідкісних видів, тому місцеві жителі та туристи мали унікальну можливість побачити таке.

Найдовша мандрівка 

Довшої мандрівки слонів у Китаї ще не спостерігали – вони подолали сотні кілометрів. Відтак, слонам доводилося зупинятися на перепочинок та сон.

На своєму шляху тварини все ж таки розорили деякі людські домівки та витоптали низку полів. Завдана ними шкода складає близько одного мільйона доларів США.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі