НТА > НОВИНИ > Політика > Рішення УЄФА додасть українським футболістам злості – Маркевич

Рішення УЄФА додасть українським футболістам злості – Маркевич

Великий резонанс викликало рішення УЄФА, яким зобов’язали забрати напис «Героям слава!» з екіпірування збірної України на Євро-2020

326

При цьому, як відомо, карта з окупованими Кримом і Донбасом і напис «Слава Україні!» залишаються.

Авторитетний футбольний фахівець, керівник комітету національних збірних Мирон Маркевич у коментарі NTA так відреагував на заборону від УЄФА: «Це погане рішення. Я все ж не вірив, що таке може статися навіть після протестів з Росії. Думав, що дозволять, і все буде добре. Та, мабуть, росіяни знайшли якісь додаткові «аргументи», щоб змінити думку УЄФА».

Та все ж, на думку тренера та функціонера, драматизувати ситуацію не варто, і вже самі футболісти української команди повинні під час Євро-2020 виступити гідно.

«Так, це неприємно, неочікувано, але і то ми переживемо. Ще більше спортивної злості це додасть футболістам. Залишається «Слава Україні!». І в цьому дусі треба діяти. Сподіваємося, що все буде добре, і футболісти на полі принесуть справжню славу Україні», – підсумував Мирон Маркевич.

Тим часом у соціальних мережах не припиняється бурхливий шквал емоційних постів від прихильників української збірної. Сторінки УЄФА буквально завалені повідомленнями з гаслами «Слава Україні! Героям слава!».

На своїй сторінці у Facebook президент Української асоціації футболу Андрій Павелко повідомив, що терміново вилетів до Риму, де веде перемовини з представниками УЄФА, щоби залишити гасло «Героям слава!».

Нагадаємо, що Євро-2020 мав відбутися минулого літа, але через пандемію коронавірусу турнір перенесли на 2021-ий рік. Матчі пройдуть з 11-го червня по 11-те липня одразу в 11-ти європейських містах.

Збірна України свої матчі групового етапу Євро-2020 проведе в неділю, 13-го червня (проти Нідерландів в Амстердамі, 22:00), у четвер, 17-го червня (проти Північної Македонії в Бухаресті, 16:00) та понеділок, 21-го червня (проти Австрії в Бухаресті, 19:00). У Львові приготували грандіозну фан-зону, де можна переглянути матчі Євро-2020.

При цьому на перший матч України проти Нідерландів в Амстердамі українці не можуть потрапити.

Віталій Павлишин

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі