НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Різдвяні історії від Netflix. Що подивитись цієї зими

Різдвяні історії від Netflix. Що подивитись цієї зими

Різдвяні фільми для святкового настрою від Netflix

469
фільми

До Нового року залишилося декілька днів, а отже попереду українців чекають святкові вихідні. Для тих, хто хоче провести їх у затишній домашній атмосфері Netflix підготував нові фільми для святкового настрою.

Аромат кохання

Красуні Наталі з Лос-Анджелеса не вдається знайти собі пару, тому невловимий аромат кохання для неї залишається дуже далеко. Проте дівчина вирішує знайти хлопця за допомогою додатка для знайомств. Її увагу привернув красень Тег, який живе на Східному узбережжі. Наталі вирішує зробити Тегу сюрприз та приїхати до нього. Утім, там її чекає несподіванка.

Закохатись у протилежність

Події фільму відбувають у романтичній столиці Франції – Париж. Між відомим репером і впертою журналісткою зав’язується неймовірний різдвяний роман. Утім, чи переросте він у міцні стосунки, попри їхні відмінності?

Хлопчик на ім’я Різдво

Британська різдвяна казка заснована на однойменній книзі Метта Хейга. Головний герой фільму – юний Ніколса, який веде непросте життя в лісах Лапландії зі своєю злою тіткою. Його батько відправився на пошуки грошей та ельфів, а мати померла. Ніколас тікає від тітки, щоб знайти свого батька, але блукаючи лісом, він стикається зі смертельними небезпеками.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі