НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Різдвяний ярмарок у Львові. Чи потрібен на час пандемії

Різдвяний ярмарок у Львові. Чи потрібен на час пандемії

Чи злякається цієї зими коронавірус гарного настрою і коляди

1342

Попри пандемію коронавірусу у Львові запрацював традиційний різдвяний ярмарок. Із 17 грудня львів’яни та гості міста можуть цілий місяць гоститися біля різдвяних яток на Площі Ринок, просп. Свободи, вул. Валовій, вул. Курбаса та  біля Центру Довженка.

Та поки влада міста та керівництво ярмарку кажуть, що вулична торгівля такого формату допоможе підприємцям у час карантину, деякі львів’яни та туристи думають інакше. Ось що вони говорили “Прямій мові Львова”.

Ярмарок – це скупчення і недотримання правил

“Не дуже варто їх відкривати! З одного боку добре, аби вони працювали, бо до нас приїжджає багато туристів і піднімається економіка. Але ж люди не дотримуватимуся правил, маскового режиму… Ярмарки – це скупчення народу! Ми ж не знаємо, чи людина, яка поруч, хвора або ж ні. Чхне і ми вже захворіли. Не варто відкривати! А з іншого боку, звісно, хочеться забути про той коронавірус”, – розповідає пані Наталя. 

“Краще не відкривати. Це скупчення людей буде і захворюваність збільшиться. Добре, що й так трохи пішла на спад. Без ярмарків можна обійтися. Люди точно зніматимуть маски, бо як вони будуть пригощатися?”, – каже пані Іванна. 

“Я лікар! Я категорично проти цих ярмарків. Вважаю, що це небезпечно. Нам не вдасться дотриматися тих вимог, які мають бути у жовтій зоні”, – переконує пані Галина.

“Не бажано відкривати великі ярмарки, бо буде скупчення. Це непрофесійно і не проходить медичних стандартів. Все ж таки ми оберігаємося від пандемії. Треба дотримуватися карантину”, – каже пан Богдан. 

Люди засиділися вдома

“Ярмарок треба! Вони створюють різдвяну атмосферу і допомагають людям подолати депресію. Можливо це й небезпечно, але попри все хочеться святкувати”, – розповідає Христина.

“Люди вже засиділися вдома! Потрібні ярмарки. З дотриманням карантинних обмежень, звичайно, але потрібні. Треба щоб люди посвяткували, бо українці вміють святкувати”, – каже Андрій. 

“Людям треба свята. Зараз усі ходять такі сумні. Треба хоч щось для покращення настрою. Ця пандемія вже всім набридла. Всі хочуть жити, як раніше”, – каже Костянтин.

Дарина Татарчук

Фото: https://yarmarok.lviv.ua/

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"