НТА > НОВИНИ > РНБО киває на причетність олігархів до проблем у енергетиці

РНБО киває на причетність олігархів до проблем у енергетиці

118
Затримання журналіста Романа Протасевича - відвертий виклик демократичному світові, а також це нахабне нехтування міжнародними нормами.

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) на засіданні у п’ятницю під головуванням Президента України Володимира Зеленського розглянула питання про стан справ в енергетичній сфері.

Про це повідомляє пресслужба РНБО.

Проаналізувавши доповіді прем’єр-міністра України, керівників профільних міністерств, очільника НАК «Нафтогаз України» щодо підготовки до опалювального сезону 2021/2022 років було прийнято рішення гарантованого транзиту для Європейського Союзу додаткових обсягів природного газу територією України та безперебійного постачання енергоносіями та тепловою енергією вітчизняних споживачів, об’єктів соціальної сфери та критичної інфраструктури.

Також Данілов зазначив, що ухвалено рішення РНБО України, яким, зокрема, уряду, обласним державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування доручено невідкладно вжити вичерпних заходів до безумовного виконання завдань, визначених рішеннями Радбезу в енергетичній сфері, уведених в дію указами президента.

«На превеликий жаль, є певний саботаж виконання рішення від 2 грудня 2019 року у плані створення повного енергетичного балансу України, – сказав Данілов. – Ми вважаємо, що певне коло осіб, які в народі звуться олігархами, мають великий вплив у цій галузі, і можуть бути причетні до того, що в Україні до цього часу немає такого фундаментального документу».

Також відомо, що 23 жовтня розпочне працювати робоча група, до якої будуть залучені профільні міністерства і відомства для вирішення проблем у енергетичній галузі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі