НТА > НОВИНИ > РНБО розгляне ситуацію з “банкопадом” в Україні – Данілов

РНБО розгляне ситуацію з “банкопадом” в Україні – Данілов

150
Катастрофа літака МАУ в Ірані: в РНБО заявили про навмисне збиття

Рада нацбезпеки і оборони на доручення президента буде розглядати ситуацію в банківському секторі в Україні.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов на конференції YES Brainstorming у суботу в Києві, повідомляє “Українська правда“.

“Наступний кейс, який ми будемо розглядати на РНБО за дорученням президента – це як сталося, що грошей немає, олігархи додаткові з’явилися після таких “банкопадів” у нашій країні. Це речі, які мають бути абсолютно публічними”, – розповів він.

Данілов заявив, що зловживання Ігоря Коломойського з “Приватбанком” не могли бути можливими без спільників у Національному банку.

“Тут прозвучало прізвище Ігоря Валерійовича Коломойського. Так от я можу сказати: якби не були спільники в Національному банку України, він жодним чином не міг би нічого робити. Це інституція, яка мала контролювати всі ці речі. Але вони сьогодні всі працюють на своїх посадах, вони поважні, вони мають іти одним гуртом до того процесу, який ми закидаємо Ігорю Валерійовичу Коломойському”, – сказав Данілов.

Секретар РНБО додав, що ситуація може продовжуватися й зараз, оскільки “певні речі, які відбуваються в нашій банківській системі, не дивують”.

Нагадаємо, нещодавно в Україні “луснув” ще один банк. Правління Національного банку України ухвалило рішення віднести АТ “КБ “Земельний капітал” до категорії неплатоспроможних через невиконання зобов’язань перед вкладниками та іншими кредиторами.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі