НТА > НОВИНИ > Новини політики > РНБО затвердила нові санкції. Хто потрапив до списку

РНБО затвердила нові санкції. Хто потрапив до списку

Санкції застосують проти громадян Нікарагуа та Росії.

160

Рада національної безпеки і оборони України під час засідання 10 листопада затвердила нові санкції. Стосуються вони осіб, пов’язаних з відкриттям так званого представництва Нікарагуа в окупованому Криму.

Про це повідомив на брифінгу секретар РНБО Олексій Данілов.

За його словами, санкції застосують проти восьми фізичних осіб – громадян Нікарагуа та Росії.

“Питання застосування персональних санкцій щодо тих людей, які відкрили представництво Нікарагуа в Криму. Це вісім фізичних осіб – чотири громадяни Нікарагуа і чотири громадяни Російської Федерації”, – зазначив він.

Також на засіданні ухвалили рішення про санкції проти трьох літаків, які незаконно літали в окупований Крим і зараз експлуатуються у США.

Нагадаємо, що у лютому цього року Україна ввеле санкції проти Нікарагуа через призначенням “почесного консула” в анексованому Росією Криму. Так, минулого року посол Нікарагуа в РФ без узгодження з Україною відвідала Крим та вручила “почесному консулу Нікарагуа в РФ з резиденцією в Сімферополі” Олегу Белавенцеву консульський патент.

До слова, ще в 2019 році суд Києва заочно засудив Белавенцева до 13 років позбавлення волі за посягання на територіальну цілісність України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі