НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Робота – через Портал вакансій медичних працівників

Робота – через Портал вакансій медичних працівників

437

У липні Міністерство охорони здоров’я запустило Портал вакансій – work.moz.gov.ua. Мета проєкту – допомогти медичним працівникам, які потребують роботи.

«З початку повномасштабної війни тисячі українських медиків стали внутрішньо переміщеними особами. З огляду на нове місце проживання через Портал вакансій якраз можна підібрати вакансії, що підходять, – не доведеться їх шукати на різних вебсайтах, усі зібрані там. Крім того, пропозиції подають заклади охорони здоров’я будь-якої форми власності з різних регіонів країни. Станом на зараз – 546 пропозицій», – говорить заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Так, через Портал вакансій свою роботу із наданням службового житла  знайшли в Іванківській центральній районній лікарні (ЦРЛ), що в селищі Іванків Вишгородського району Київської області, лікарі із Фастова, Київщини та Сумщини.

«Анестезіолог звільнилася з лікарні з Фастова з початком війни, оскільки виїжджала в західну Україну. Коли ж повернулася, то шукала роботу з можливістю отримання службового житла. Хірург, яка починає працювати уже з наступного тижня, із Сумської області. Селище було під окупацією, а зараз під постійними обстрілами, тому переїжджає до нас. Житло їй теж надається», – говорить начальниця відділу кадрів Іванківської ЦРЛ Ірина Єгорова.

“Про портал вакансій дізналася з офіційного сайту МОЗ. Цей сервіс допоміг мені в пошуку роботи — зважаючи, що доволі мало відкритих лікарських вакансій в державному секторі викладається в інтернет. На порталі все прозоро: умови роботи, додаткові бонуси для працівника (я, наприклад, отримала службову квартиру). У вересні зателефонувала за вказаним на сайті номером, а вже за два тижні почала працювати. Я дуже задоволена і своїм новим місцем роботи в Іванківській ЦРЛ, і сервісом з медичними вакансіями”, – розповідає Ганна Гердт, лікарка-анестезіологиня.

Іванків також був під окупацією з першого дня повномасштабної війни. Люди не мали змоги евакуюватися. Майже всі, хто хотів виїхати, потрапили під обстріл і загинули. Дехто, переживши таке жахіття, після звільнення територій, переїхав в інші регіони чи за кордон.

«Тому з’явилися вільні вакансії: чотири – лікаря медицини невідкладних станів, по одній лікарів-ендоскопіста, ендокринолога, отоларинголога, сестри медичної операційної. Отож, ми шукаємо, нас шукають. Так і знаходимося», – продовжує Ірина Олександрівна. 

Портал вакансій медичних працівників є простим та зручним у користуванні. На ньому можна ознайомитися з усіма можливими опціями працевлаштування, додатковими перевагами та можливостями, щоб знайти роботу за своїм запитом. Зокрема, можна фільтрувати вакансії за географією та шукати у регіонах, що підходять найбільше, а також обирати форму власності закладів. 

У вакансії описані посадові обов’язки, кваліфікаційні вимоги, умови оплати праці та інші додаткові переваги (службове житло, проїзд, соціальний пакет тощо).

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі