НТА > НОВИНИ > Війна > Російська армія продовжує спроби відновити наступ в напрямку Києва – ЗСУ

Російська армія продовжує спроби відновити наступ в напрямку Києва – ЗСУ

Російська армія втрачає наступальний потенціал, але продовжує наносити вогневе ураження по військових та цивільних об’єктах

351

Незважаючи на те, що противник втрачає наступальний потенціал він продовжує наносити вогневе ураження по військових та цивільних об’єктах і продовжує вести розвідку літаками КПС ЗС РФ, зокрема і з використанням повітряного простору Республіки Бєларусь.

Про це повідомляє  Генеральний штаб ЗСУ станом на 24:00 28 лютого щодо російського вторгнення.

Враховуючи, що противник не полишає прагнень, шодо досягнення своєї мети, а власний наступальний потенціал майже вичерпано, планує долучити найбільш підготовлені військові частини Республіки Бєларусь, що завершують зосередження уздовж Державного кордону України.

“Ситуація навколо Києва залишається напруженою. На Поліссі противник продовжує спроби відновити наступ в напрямку столиці”, –  йдеться у повідомленні.

Російські окупаційні війська застосовують тактику знищення інфраструктури та нанесення ракетно-бомбових ударів по населених пунктах, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права.

У ЗСУ повідомляють, що в акваторії Чорного моря, в зв’язку з несприятливими погодними умовами, проведення морської десантної операції у найближчу добу є малоймовірним.

“Більша частина корабельного угруповання Чорноморського флоту перебуває у пунктах базування”, – йдеться у повідомленні.

На всіх напрямках підрозділи ЗС України за підтримки артилерії та БПЛА “Bayraktar ТВ2” утримують визначені рубежі.

Противник не досяг успіху на жодному з напрямків.

Нагадаємо, що під Києвом вдень 28 лютого супутники зафіксували величезну колону ворожої техніки. Її довжина становить понад 27 кілометрів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі