НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Російська армія – солодка булочка». Командир Інтернаціонального легіону дав інтерв’ю Associated Press

«Російська армія – солодка булочка». Командир Інтернаціонального легіону дав інтерв’ю Associated Press

Серед іноземців охочих допомогти Україні зі зброєю в руках – близько 20-30-ти тисяч

284

Командир спецпідрозділу Інтернаціонального легіону оборони України при Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України (позивний «Adviser») в інтерв’ю для Associated Press розповів про свій досвід війни проти російської армії.

Про це повідомив Генштаб Збройних сил України.

«Російська армія для нас – як солодка булочка. Тобто для нас, як для армії, яка воює 9 років», – зазначив «Adviser».

Він уточнив, що в Інтернаціональному легіоні воюють чоловіки, середній вік яких 30 років.

«А у них, те, що я бачив, по 50 кілограмів, діти, які тримати зброю не вміють, не те що воювати. З гідним супротивником я стикнувся в Ірпені», – додав український командир.

Він наголосив, що охочих вступити в легіон дуже багато – близько 20-30-ти тисяч, які перебувають на кордоні між Польщею і Україною.

«Ми не можемо всіх взяти. Ми відбираємо справді професіоналів, які знають, що таке спеціальне призначення, – пояснив «Adviser». – Вони тут не за гроші. Їхня мотивація – підтримання миру і демократії у всьому світі. Те, що вони побачили на відео, спілкування з людьми, які на цій території, їх вразило. Тому вони приїхали підтримати нас. У мене є люди з різних країн світу, вони справді професіонали».

Нагадаємо, що, як свідчать зведення з війни за регіонами, в Україні тривають обстріли окупантів, оборонні бої, є загиблі на вулицях.

Збройні сили України повернули контроль над трьома селами в Херсонській області. Вони розташовані в 50-ти кілометрах від Кривого Рогу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі