НТА > НОВИНИ > Війна > Російська провокація в Білорусі. Послу України в Мінську вручили ноту

Російська провокація в Білорусі. Послу України в Мінську вручили ноту

Влада Білорусі має перестати виконувати забаганки Кремля та негайно припинити надавати підтримку Росії

523

У суботу, 8-го жовтня, пізно ввечері до білоруського міністерства закордонних справ викликали посла України в Мінську Ігоря Кизима. Йому вручили дипломатичну ноту, де стверджувалося, що Україна нібито планує удар по території Білорусі.

Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко. Він зазначив, що ця інформація не відповідає дійсності, й Україна категорично відкидає чергові інсинуації білоруського режиму.

«Не виключаємо, що вручення дипломатичної ноти може бути частиною плану Російської Федерації із здійснення провокації та подальшого звинувачення України. Закликаємо білоруський народ не піддаватися на провокації. Україна ніколи не зазіхала на чужі території. Ми чітко дотримуємося основоположних норм і принципів міжнародного права та Статуту ООН», – наголосив Ніколенко.

Він додав, що влада в Білорусі має перестати виконувати забаганки Кремля та негайно припинити надавати підтримку Росії в здійсненні її агресії проти України.

Раніше Олександр Лукашенко неодноразово заявляв про «підготовку Україною удару» по Білорусі, виправдовуючи цим допомогу російській армії.

6-го жовтня з території Білорусі по Україні завдали ударів з літаків – уперше з кінця серпня. Два дні до того Лукашенко підтвердив, що Білорусь допомагає Росії у веденні війни проти українців.

Нагадаємо, що декілька днів тому Росія доставила в Білорусь іранські дрони-камікадзе для атак на західні регіони України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
3
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"