НТА > НОВИНИ > Новини політики > Російська ядерна зброя в окупованому Криму. Україна зробила заяву у відповідь

Російська ядерна зброя в окупованому Криму. Україна зробила заяву у відповідь

886

Росія має намір розмістити в окупованому Криму ядерну зброю. Віце-прем’єр-міністр, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що українська сторона занепокоєна.

Цієї теми він торкнувся під час зустрічі у рамках робочого візиту до США з керівником американського фонду «Джеймстаун» Гленом Говардом. Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

За його словами, Росія вже де-факто окупувала Азовське море і тотально змінила баланс у Чорному морі, повністю його мілітаризувала.

«Ми особливо занепокоєні діями РФ, які спрямовані на підготовку Криму до розгортання там ядерної зброї», – зазначив Резніков.

Саме з опорою на Крим Росія здійснює військові операції на Близькому Сході та в Африці, впливає на Балкани, повідомив віце-прем’єр.

Він також переконаний, що треба посилити санкції проти компаній, які будують «Північний потік-2».

«Важливим є розширити безпековий пакет для України. Насамперед – за рахунок розгортання сил ПВО, навіть шляхом розміщення американських підрозділів. Наше законодавство це дозволяє», – заявив віце-прем’єр.

Нагадаємо, що на початку липня заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова зазначала, що російська сторона постійно нарощує кількість військовослужбовців і техніки на окупованому півострові. Росія розмістила там потенційні носії ядерної зброї, а також продовжує розвивати військову інфраструктуру.

У результаті дослідження Центру економічної стратегії, зробленого на замовлення представництва президента України в Криму і за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», економічні втрати від тимчасової окупації РФ Кримського півострова склали близько 135 мільярдів доларів, або близько 75% ВВП України 2013-го року.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі