НТА > НОВИНИ > Російські бойовики висадили «десант» у Криму. Масштабні навчання на окупованій території

Російські бойовики висадили «десант» у Криму. Масштабні навчання на окупованій території

162

Окупанти провели в Криму масштабні командно-штабні навчання на полігоні Опук. У рамках заходу екіпажі близько 20-ти гелікоптерів Мі-8АМТШ забезпечили висадку мотострілкових підрозділів з’єднань берегової оборони.

Про це повідомила пресслужба Південного військового округу РФ.

«За сценарієм розіграшу бойових дій умовні бандформування проникли на територію Криму з метою проведення терактів і дестабілізації в інших регіонах Південного федерального округу», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що «бойовиків» блокували мотострілецькі підрозділи армійського корпусу за підтримки тактичного повітряного десанту, так звані «бандгрупи» знищили.

«Десантування особового складу здійснювалося по-штурмовому з положення зависання гелікоптерів над землею з використанням канатних та інших спеціальних засобів. Прикриття висадки тактичного десанту забезпечили ударні вертольоти Ка-52 «Алігатор», – додали в пресслужбі.

Уточнено, що в навчаннях беруть участь близько 8 тисяч військовослужбовців і задіяно близько 350 одиниць озброєння і військової техніки.

Нагадаємо, що до лав Збройних сил Росії за час окупації Кримського півострова незаконно призвали понад 34 тисячі кримчан.

Минулого тижня Європейський Союз розширив санкції, додавши до списку імена ще вісьмох людей за підрив територіальної цілісності України.

Сьогодні представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, які продовжують роботу на території окупованого Донбасу, озвучили заклики негайно усунути перешкоди для продовження роботи місії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі