НТА > НОВИНИ > Новини світу > Російські хакери атакували комп’ютерну мережу республіканців США

Російські хакери атакували комп’ютерну мережу республіканців США

92

Російські хакери, пов’язані з урядом, атакували комп’ютерні мережі Республіканського національного комітету – керівного органу однієї з провідних політичних партій США.

Про це повідомляє агенція Bloomberg.

«Минулого тижня російські хакери, пов’язані з урядом, вчинили злам комп’ютерних систем Республіканського національного комітету – приблизно в той самий час, коли пов’язане з Росією злочинне угруповання розпочало масштабну атаку за допомогою програм-здирників», – йдеться в повідомленні.

Як стало відомо, напад на осередок республіканців скоїли угруповання APT 29 та Cozy Bear, які американська розвідка вважає підрозділами російських спецслужб. Ті самі групи хакерів у 2016 році вчинили напад на Демократичний національний комітет, викравши конфіденційну інформацію.

Ці угруповання також пов’язують з кібернападом на програмне забезпечення корпорації SolarWinds минулого року, коли було здійснено хакерське проникнення в системи щонайменше дев’яти американських міністерств і відомств.

Тим часом у Республіканському національному комітеті заявили, що поки не встановлено, чи зловмисникам вдалося викласти важливу інформацію. Республіканці підтвердили попередження від Microsoft про втручання хакерів у систему компанії Synnex, яка забезпечує мережеві послуги.

Як повідомлялося, під час саміту в Женеві президент Джо Байден передав Володимиру Путіну список із 16 об’єктів критично важливої інфраструктури США, і це стало “посланням” американського лідера про потенційну відповідь Вашингтона за кібератаки на них.

Партійні осередки входять у цей перелік.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі