НТА > НОВИНИ > Новини світу > Російські хакери з Nobelium здійснили кібернапад на Microsoft

Російські хакери з Nobelium здійснили кібернапад на Microsoft

74

Компанія Microsoft виявила нові кібернапади, за якими стоїть російська група Nobelium.

Як пише Голос Америки, ця група, яку США та інші країни пов’язують з російською зовнішньою розвідкою СВР, також відповідальна за кібернапади на клієнтів SolarWinds в 2020, йдеться в повідомленні Microsoft від 24 жовтня.

Нові кібернапади були спрямовані проти компаній, що займаються перепродажем програмного забезпечення та надають технологічні послуги.

Напади були частиною більш широкої кампанії, заявили в корпорації. Загалом, Microsoft повідомила 609 компаній, що проти них проводились такі напади з 1 липня по 19 жовтня. Загальна кількість нападів за цей час перевищила 22 800.

“Нещодавня діяльність є ще одним свідченням того, що Росія намагається отримати довгостроковий системний доступ до різних точок в мережі постачання технологій і створити механізм нагляду – тепер, або в майбутньому – за цілями, які цікавлять російський уряд”, – заявив Том Берт, віце-президент корпорації.

Під час масштабного кібернападу Solarwinds, що відбувся наприкінці минулого року, хакерам вдалось скористатись із вразливих елементів платформи SolarWinds Orion, щоб отримати доступ до урядових мереж США а також мереж багатьох компаній.

Раніше США звинуватили російську зовнішню розвідку в нападі. У відповідь на кібернапад та зусилля Росії з втручання у вибори, 15 квітня США оголосили про висилку 10 дипломатів а також запровадили додаткові санкції щодо Росії. Росія заперечує свою відповідальність.

Як повідомлялося, пов’язана з Росією хакерська група здійснила масштабну атаку на близько 200 американських компаній. У атаці на компанію підозрюють хакерську групу REvil.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі