НТА > НОВИНИ > Російські кораблі відмовилися допомагати українському судну, який подавав сигнал лиха у Чорному морі

Російські кораблі відмовилися допомагати українському судну, який подавав сигнал лиха у Чорному морі

149

Українське риболовецьке судно подавало сигнал “SOS” у Чорному морі, проте російські кораблі ігнорували його не йшли на допомогу.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони.

“Розповсюджена російською стороною інформація про готовність надати допомогу українському риболовецькому судну “ОД-2592″, що вночі 3 липня зазнало аварії в акваторії північно-західної частини Чорного моря поблизу Тендерівської коси, є черговим інформаційним заходом Росії”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що цю версію російські ЗМІ поширили, коли судно вже буксирував корабель морської охорони Державної прикордонслужби України до порту приписки Очаків.

У Міноборони підкреслили, що названі у російських інформаційних вкиданнях ракетний крейсер “Ивановец” ЧФ та прикордонний сторожовий корабель “Безупречный” прикордонної служби ФСБ РФ до українського судна не наближались, незважаючи на отримання сигналу “SOS”.

Рибалок рятував екіпаж катера морської охорони “Балаклава”.

“Пост технічного спостереження “Чорноморськ” Одеського прикордонного загону зреагував на повідомлення, яке з’явилося в радіоефірі о 02:40 годині. Від екіпажу цивільного судна, що прямувало в напрямку Грузії, надійшла інформація про фелюгу, яка сигнальними ракетами передає сигнал лиха”, – додали у відомстві.

Капітан судна повідомив про відмову двигуна та перебування у дрейфі, у зв’язку з чим подав сигнал лиха.

Екіпаж “Балаклави” не помітив жодних російських військових чи прикордонних кораблів, які за повідомленнями деяких інформаційних ресурсів прийшли на допомогу українським рибалкам.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі