НТА > НОВИНИ > Суспільство > Російські найманці готують провокації на білорусько-українському кордоні

Російські найманці готують провокації на білорусько-українському кордоні

До Мінська прибули 130 найманців ПВК “Ліга” з особистою зброєю та боєприпасами

224

До Мінська прибули російські найманці ПВК “Ліга”, яких можуть залучити до організації провокацій на українському кордоні.

Про це повідомив Центр національного спротиву, створений Силами спеціальних операцій ЗСУ

Так, за інформацією ЦНС від білоруського підпілля, до Мінська 20 вересня прибуло 130 найманців ПВК “Ліга” з особистою зброєю та боєприпасами. Вже 22 вересня на територію білоруського приватного охоронного підприємства “ГардСервіс”, де розміщуються найманці, доставили 300 одиниць української військової форми. Її росіяни захопили на складах у Херсонській області. Відтак, можливі диверсії очікуються в районі населених пунктів Пінськ, Іваново та Кобрін.

“Зауважимо, що такі диверсії грають на руку Москві, яка прагне втягнути в цю війну додаткові сили, зокрема Білорусь”, – йдеться в повідомленні.

У центрі також зазначили, що “ГардСервіс” – це перше приватне охоронне підприємство у Білорусі, що створено спеціальним указом самопроголошеного президента країни Олександра Лукашенка у 2019 році. Базуються “охоронці” на території колишнього центру підготовки білоруських спецпризначенців.

Крім того, офіцер Збройних Сил України, полковник Анатолій Штефан повідомив, що з боку Білорусі є висока ймовірність застосування диверсійно розвідувальних груп на територіях Волинської, Рівненської, Житомирської та Київської областей.

“Для чого це їм потрібно? Для звинувачення України у штучній дестабілізації обстановки та створення сприятливого грунту для проведення мобілізації серед білоруських прихильників Путіна”, – зазначив він.

Нагадаємо, що раніше в Білорусі розпочалися військові навчання з «відпрацювання бойових дій зі звільнення території, які тимчасово захоплені противником».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі