НТА > НОВИНИ > Війна > Російські окупанти повідомили персоналу ЧАЕС, що покидають станцію – Енергоатом

Російські окупанти повідомили персоналу ЧАЕС, що покидають станцію – Енергоатом

Двома колонами окупанти вирушили в бік українського кордону з республікою Білорусь

545

Російські окупаційні війська збираються покинути Чорнобильську АЕС та її місто-супутник Славутич.

Про це повідомляє НАЕК «Енергоатом».

«Підтвердилася інформація, що окупанти, які захопили Чорнобильську АЕС та інші об‘єкти у Зоні відчуження, двома колонами вирушили в бік українського кордону з республікою Білорусь. Наміри покинути ЧАЕС загарбники сьогодні зранку озвучували українському персоналу станції», – повідомили в компанії.

Зазначається, що наразі на станції ще залишається невелика кількість рашистів.

В «Енергоатомі» підтвердили й інформація про фортифікаційні споруди – окопи, які рашисти будували прямо в Рудому лісі – найзабрудненішому в усій Зоні відчуження.

«Тож не дивно, що окупанти отримали значні дози опромінювання й запанікували за перших ознак хвороби. А проявилася вона дуже швидко. Відтак серед військових почав назрівати майже бунт, і вони почали збиратися звідти», – зазначили в НАЕК.

Також, за повідомленням, є дані про те, що наразі формується для руху в бік Білорусі ще й колона військових РФ, які тримали в облозі місто Славутич.

Нагадаємо, що раніше Пентагон повідомляв, що російські війська починають частково виходити з Чорнобильської атомної електростанції, на якій вони базувалися довгий час. Російські солдати проїхали на своїй бронетехніці без радіаційного захисту через «Рудий ліс», піднявши там хмари радіоактивного пилу і, скоріш за все, отримали внутрішнє опромінення.

Зазначимо, що російські окупанти захопили Чорнобильську АЕС ще 24 лютого — у перший день повномасштабного вторгнення РФ до України. Всі об’єкти ДСП «Чорнобильська АЕС» та об’єкти, розташовані в зоні відчуження, перебувають під контролем військових РФ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"