НТА > НОВИНИ > Війна > Російські окупанти випускають жителів Мелітополя лише у Крим

Російські окупанти випускають жителів Мелітополя лише у Крим

Близько 70 -75 тисяч людей наразі залишаються на території Мелітополя

613

Станом на 1 квітня в окупованому Мелітополі залишається близько 70-75 тисяч жителів. Люди хочуть евакуюватися з міста, але російські окупанти випускають їх тільки у Крим.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров в ефірі національного телемарафону.

“Ситуація у місті досить тяжка, тому що є геноцид. Коли рашисти не змогли отримати підтримку громадян, вони прийняли для себе рішення робити якнайгірше для наших громадян”, – зазначив він.

За його словами, близько 70 -75 тисяч людей наразі залишаються на території Мелітополя. Окупанти роблять все, щоб люди не виїжджали з міста. Усіх відпускають лише на Крим.

“Кажуть, що туди можна доїхати без проблем, але наші люди не хочуть їхати в Крим. Вони хочуть їхати в Україну”, – каже Федоров.

Наразі у Мелітополі збирається евакуаційна колона біля пожежної частини. Є надія, що близько 1,5-2 тисяч громадян 1 квітня зможуть евакуюватися з Мелітополя до Запоріжжя.

Дорога із Запоріжжя до Мелітополя займала одну годину, проте зараз через окупантів – аж дві доби. Росіяни навмисно все затримують, щоб не випускати людей.

Нагадаємо, що у Мелітополі озброєні російські загарбники прийшли додому до журналістів та відвезли їх у невідомому напрямку.

 

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"