НТА > НОВИНИ > Війна > Російські окупанти зґвалтували щонайменше 400 українських дітей та жінок

Російські окупанти зґвалтували щонайменше 400 українських дітей та жінок

На лінію психологічної підтримки для жертв сексуального насильства надійшло більше 400 дзвінків

314

Російські військові ґвалтують українських дітей та жінок. На безкоштовну лінію психологічної підтримки для жертв сексуального насильства надійшло вже більш як 400 дзвінків.

Про це в інтерв’ю “Суспільному” розповіла омбудсмен Людмила Денісова.

За її словами, наприкінці березня, після звільнення Київщини, почалися дзвінки від людей, які стали жертви сексуального насильства.

“Ми разом з ЮНІСЕФ зробили безкоштовну цілодобову гарячу лінію щодо надання психологічної підтримки. З 1 по 14 квітня таких дзвінків було 400. Зараз, звичайно, вони продовжуються”, – розповідає вона.

Звернення надходять не тільки зі звільнених територій, а й з захоплених російськими окупантами – коли там поновлюється зв’язок. Денісова додала, що зґвалтування відбуваються тільки публічно.

“Є дві риси. Перша, що ґвалтівники — це молоді люди, 20-25 років. Тобто ті, які якраз зросли на тому, як правив Путін, на цій його пропаганді. Це перше. І друге — вони роблять це публічно. Обов’язково при інших людях і групами. Щоб бачили інші, як знущаються над тою, кого ґвалтують”, – розповідає омбудсмен.

Окупанти гвалтують і дітей. Серед дівчат-підлітків є вагітні.

“А коли п’ять орків при матері зґвалтовують 11-річного хлопчика, як можна це витримати? А коли зґвалтовують 14-річну три орки? Потім, коли звільнили Бучу, мама веде її до лікаря, а той каже, що вона вагітна. І не можна зробити аборт. От що далі, як витягнути і матір, і цю дитину? Розумієте, вони ґвалтують і кричать: “Бачиш? Так буде з кожною нацистською шльондрою”, – каже омбудсмен.

Нагадаємо, що під час окупації Ворзеля, що на Київщині, російські військові зґвалтували чоловіка. Від знущань окупантів він помер.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі