НТА > НОВИНИ > Російські війська частково виходять з ЧАЕС, – Пентагон

Російські війська частково виходять з ЧАЕС, – Пентагон

Російські солдати проїхали на своїй бронетехніці без радіаційного захисту через «Рудий ліс», піднявши там хмари радіоактивного пилу і, скоріш за все, отримали внутрішнє опромінення

464

За даними Пентагону, російські війська починають частково виходити з Чорнобильської атомної електростанції, на якій вони базувалися довгий час.

Про це пише AFP.

«Росіяни починають йти з Чорнобильської АЕС: Пентагон», — йдеться в повідомленні агентства.

Але деталей там не розкрили.

Нагадаємо, російські солдати, які захопили Чорнобильську атомну електростанцію, проїхали на своїй бронетехніці без радіаційного захисту через «Рудий ліс», піднявши там хмари радіоактивного пилу і, скоріш за все, отримавши внутрішнє опромінення.

Російські окупанти захопили Чорнобильську АЕС ще 24 лютого — у перший день повномасштабного вторгнення рф до України. Всі об’єкти ДСП «Чорнобильська АЕС» та об’єкти, розташовані в зоні відчуження, перебувають під контролем військових рф.

Україна вимагає від Радбезу ООН негайно вжити заходів, щоб демілітаризувати зону відчуження Чорнобильської АЕС, яку захопили окупанти, і ввести туди спеціальну місію ООН. Росіяни звезли у зону відчуження багато боєприпасів. Якщо вони здетонують, це призведе до катастрофи.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі