НТА > НОВИНИ > Російські війська в Білорусі отаборилися за 40 км від українського кордону

Російські війська в Білорусі отаборилися за 40 км від українського кордону

1208

Російська військова техніка, спрямована на навчання в Білорусі, стала табором в 200 кілометрах на північ від столиці України Києва. Притому, що поруч немає полігонів, заявлених в рамках російсько-білоруських навчань.

Про це повідомляє команда Conflict Intelligence Team, яка займається розслідуванням військових конфліктів.

Зокрема зазначається, що на станції Річиця в Гомельській області (Білорусь) здійснили вивантаження російських реактивних систем залпового вогню “Ураган”. Пізніше було опубліковано фото табору з військовою технікою в цьому районі, на ньому зображено транспортно-заряджаючу машину для “Урагану”.

Також повідомляться, що користувачі соціальних мереж геолокували подібний кадр на відео на шосе М10 в районі зупинного пункту “Іванівка”. Звідти трохи більше 40 км до кордону з Чернігівською областю України і близько 90 км – з Київською.

“Варто відзначити, що в цьому районі немає полігонів, заявлених для російсько-білоруських навчань “Союзна рішучість”, які мають пройти в лютому”, – зазначили розслідувачі.

Як повідомлялося, держсекретар США Ентоні Блінкен під час візиту сьогодні до Києва попередив Зеленського про підступні плани Путіна.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
3
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"