НТА > НОВИНИ > Війна > Російські війська залишили українське місто Славутич – мер Фомічев

Російські війська залишили українське місто Славутич – мер Фомічев

Мер також запевнив, що міська рада жодної співпраці з окупантами не веде, місто під українським прапором

678

Російські війська залишили українське місто Славутич, де живе персонал із виведення з експлуатації Чорнобильської АЕС.  Міська рада жодної співпраці з окупантами не веде, місто під українським прапором.

Про це повідомив міський голова Юрій Фомічев.

Він записав відеозвернення до мешканців міста, в якому підтвердив інформацію, що росіяни покинули Славутич та наголосив, що місто не співпрацює з окупантами.

«Жодної співпраці з окупантами ми не ведемо. Вони виконали свою роботу, яку хотіли зробити. Перевірили місто, сьогодні вони завершили це робити, і виїхали за межі міста. У місті зараз їх немає. Ми самотужки вирішуємо всі свої проблеми. Нам не треба нічия гуманітарна допомога, нам всього вистачає. Нам допомагають з усіх міст та містечок України», – повідомив Фомічев.

Нагадаємо, що під час захоплення Славутича Київської області російські окупанти вбили трьох осіб. Один з них – член місцевої самооборони.

Раніше міський голова Славутича Юрій Фомічев заявив, що місто окуповане російськими збройними формуваннями. У місті оголосили комендантську годину, яку контролюють окупанти.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі