НТА > НОВИНИ > Війна > Російські військові не виконали завдання Путіна, – розвідка

Російські військові не виконали завдання Путіна, – розвідка

Результати «великого наступу» можна побачити на полі бою – кількість ліквідованих окупантів і військової техніки зросла

318

Окупаційні війська Російської Федерації не змогли досягнути жодної зі стратегічних цілей, які перед ними ставив Володимир Путін і його оточення в Кремлі.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Наразі Україна бачить апогей цієї кампанії, яка називалася «новий російський великий наступ». Однак варто нагадувати й Україні, й усьому світу, що ми живемо в умовах повномасштабного вторгнення з 24-го лютого 2022-го року. Це спроба ворога деморалізувати українське суспільство, а також наших партнерів і союзників, мовляв, тут така армада, для чого їм більше надавати допомогу», – зазначив представник Головного управління розвідки Андрій Юсов.

За його словами, в рамках свого так званого «великого наступу» росіяни не змогли виконати завдання Путіна «взяти Донбас до кінця березня».

«Чергові терміни і завдання, які Путін ставив перед окупаційним корпусом в Україні, зокрема, перед Валерієм Герасимовим після його призначення відповідальним за війну в Україні, провалені», – сказав розвідник.

Також він додав, що результати «великого наступу» можна побачити на полі бою – кількість ліквідованих окупантів і військової техніки зросла.

«Це означає, що досі жодна з озвучених стратегічних цілей цієї ганебної війни, яку росіяни називають «СВО», не досягнута, і її не досягнуть», – наголосив Андрій Юсов.

Нагадаємо, що зимовий наступ російської армії, який тривав 80 днів, закінчився невдачею. Начальник Генштабу Росії генерал Валерій Герасимов втратив десятки тисяч мобілізованих.

Від початку повномасштабного вторгнення в Україну Росія вже втратила майже 174 тисячі своїх військових. Окрім того, українські сили знищили велику кількість ворожої техніки. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"