НТА > НОВИНИ > Суспільство > Російські військові вбивали українців, які намагалися здатися в полон

Російські військові вбивали українців, які намагалися здатися в полон

Спеціальний американський посланець із питань міжнародного правосуддя озвучила керівництву Росії послання від США

357

США мають достовірну інформацію, що російські військові страчували українців, які пробували здатися в полон на Донеччині.

Про це повідомив The Hill із посиланням на заяву спеціального американського посланця з питань міжнародного правосуддя Бет Ван Шаак під час засідання Радбезу ООН.

«Тепер у нас є достовірна інформація про те, що російська військова частина, що діяла на околицях Донецька, стратила українців, які намагалися здатися, а не поміщала їх під варту. Якщо це правда, то це порушення основного принципу права війни: заборони на довільну кару цивільних осіб і комбатантів, які капітулювали, поранення або інші форми інвалідизації», – зазначила вона

Ван Шаак озвучила керівництву Росії послання від США: «Наше просте послання російському військовому і політичному керівництву та рядовим членам таке: світ спостерігає, і вас притягнуть до відповідальності».

Раніше президент США Джо Байден США назвав дії Росії в Україні геноцидом.

Нагадаємо, що СБУ затримала в Черкаській області вантаж із запчастинами до військового обладнання вартістю майже 100 тисяч доларів, який намагалися провезти до Росії.

Упродовж 27-го квітня російські окупанти сильно обстрілювали Лисичанськ Луганської області, в результаті чого знищили 13 житлових будинків.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
3
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі