НТА > НОВИНИ > Суспільство > Російські військові вдруге за кілька годин обстріляли Запорізьку АЕС – Енергоатом

Російські військові вдруге за кілька годин обстріляли Запорізьку АЕС – Енергоатом

Серйозно пошкодили азотно-кисневу станцію та об’єднаний допоміжний корпус, є ризики витоку водню та розпилення радіоактивних речовин

237

Вдруге за останні декілька годин російські військові обстріляли Запорізьку АЕС, зафіксовано три «прильоти» безпосередньо на майданчик станції. Серйозно пошкодили азотно-кисневу станцію та об’єднаний допоміжний корпус, є ризики витоку водню та розпилення радіоактивних речовин.

Про це повідомляє пресслужба НАЕК «Енергоатом» у телеграмі.

«Ввечері 5 серпня російські терористи вдруге обстріляли Запорізьку атомну електростанцію з РСЗВ. Три «прильоти» зафіксовані прямо на майданчику станції, біля одного з енергоблоків, де знаходиться ядерний реактор», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що російські війська серйозно пошкодили азотно-кисневу станцію та об’єднаний допоміжний корпус.

«Є ризики витоку водню та розпилення радіоактивних речовин. Високою є пожежна небезпека. Наразі постраждалих немає», – наголошують в Енергоатомі.

Згідно з інформацією пресслужби, перед обстрілами представники Росатома поспіхом покинули станцію.

«Український персонал ЗАЕС перебуває на місці і виконує усі заходи із забезпечення ядерної й радіаційної безпеки та ліквідовує наслідки пошкоджень», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляли раніше, внаслідок ворожого обстрілу о 14:30 зафіксовано три «прильоти» біля промислового майданчику ЗАЕС. Ворог влучив у високовольтну лінію зв’язку 330 кВ ВРП автотрансформатора ЗАЕС – Запорізька ТЕС.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі