НТА > НОВИНИ > Світ > Російські військові з технікою рушили в Білорусь

Російські військові з технікою рушили в Білорусь

89

До Білорусі в середу, 21 липня, почали прибувати перші військові ешелони з російськими військовослужбовцями й технікою. Офіційно повідомляється, що це підготовка до спільних російсько-білоруських військових навчань «Захід-2021» у вересні.

Про це повідомило міністерство оборони Білорусі.

Тема стратегічних навчань, що мають відбутися з 10 по 16 вересня 2021 року, — «Застосування угруповань військ (сил) в інтересах забезпечення військової безпеки Союзної держави». Йдеться про інтеграційний проєкт Росії та Білорусі, що існує з 1999 року.

В Росії кажуть, що в основу навчань покладуть «один із можливих варіантів ескалації військово-політичної обстановки проти умовної держави». Планується відпрацювати роботу спільних штурмових груп у міських умовах і дієвість нового й модернізованого озброєння.

Водночас видання Defense Express із посиланням на джерела вказувало, що під час «Заходу-2021» планується відпрацювати ліквідацію крилатих ракет і безпілотників, а також радіоелектронну боротьбу — ймовірно, за участі військових підрозділів інших держав.

Керувати навчаннями будуть начальники генштабів Росії та Білорусі, а відбуватимуться вони на території обох країн. Головна мета «Захід-2021», як офіційно заявляють Мінськ і Москва, — «укріплення безпеки Союзної держави».

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі