НТА > НОВИНИ > Суспільство > Російські загарбники обстріляли Херсон. Є загибла

Російські загарбники обстріляли Херсон. Є загибла

299

Російські загарбники вранці 30 листопада знову обстріляли Херсон. Внаслідок атаки загинула 70-річна жінка.

Про це у Фейсбуці повідомив начальник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.

«Вранці рашисти били по середмістю Херсона. Пошкодили кілька житлових будинків та медичні заклади, влучили у газогін», – йдеться у повідомленні.

Начальник ОВА зазначив, що через ворожий обстріл загинула у власній квартирі 70-річна мешканка Херсона. Також 64-річний херсонець отримав поранення, коли перебував на вулиці – російські снаряди падали на дорогу. Чоловікові надають необхідну медичну допомогу.

Нагадаємо, що сьогодні вранці, 30 листопада, Росія обстріляла лікарню в Білопіллі на Сумщині. Загинув підліток. Також російські окупанти вночі знову атакували Запорізьку область. Внаслідок влучання виникла пожежа. А рід ранок 30 листопада загарбники нанесли артилерійські удари по Нікопольському районі Дніпропетровської області.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі