НТА > НОВИНИ > Суспільство > Російської мови в житті не існувало. Данілов закликав уважно вчити історію

Російської мови в житті не існувало. Данілов закликав уважно вчити історію

7-го березня – крайній термін, коли загарбники планували закінчити цю операцію

353

Зима буде надзвичайно важкою для України, однак ми обов’язково вистоїмо. Але при цьому не варто робити жодних пауз – ні взимку, ні влітку, ні в будь-яку пору року, а якомога швидше виганяти російських зайд із нашої території.

Таку думку висловив секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов у прямому ефірі проєкту «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA. Він порівняв нинішню ситуацію із зимовим походом армії УНР, який розпочався 6-го грудня 1919-го року.

«На превеликий жаль, переважна частина нашого населення не з їх вини не знає нашої історії. І коли ми розпочинаємо згадувати славетну історію, то бачимо, що Росія, як злодюжка, постійно щось крала. Зокрема, вкрали нашу мову. Адже жодної російської мови в житті не існувало», – зазначив він.

За його версією, коли татаро-монголи захоплювали велику частину території, після чого два з половиною століття збирали данину, то треба було якимось чином спілкуватися з населенням. Звідси і з’явився такий собі діалект української мови, і люди чомусь вважають, що це російська мова.

«Насправді жодної російської мови ніколи не було, це вигадки тих людей, які на болотах живуть. Це стосується і багатьох інших історичних речей. Я би хотів, щоби наша молодь, усі наші громадяни дуже уважно вивчали історію. Тоді виникатиме значно менше запитань, чому нам потрібно зараз боротися, чому ця зима буде для нас страшною та складною, і цього не варто приховувати», – наголосив Олексій Данілов.

Він висловив упевненість на 100 відсотків, що Україна її пройде з честю, як проходили весь цей шлях, розпочинаючи з 24-го лютого, коли окупанти вдерлися на нашу територію.

«Так буде складно, але це означає, що ми з вами не витримаємо, що ми дамо задню. Ми будемо йти вперед, вперед і тільки вперед», – вважає секретар РНБО.

Він також додав, що у зв’язку з успішними діями українського війська ворог змінює плани. Спочатку це було від 3-ох до 10-ти днів. Уже достеменно відомо, що 7-го березня – крайній термін, коли загарбники планували закінчити цю операцію.

«На жаль, такі думки були не тільки в них, а схожі прогнози робили в деяких країнах Європи, де вважали, що ми не вистоїмо. Зараз агресор змінює свою тактику, він робить усе можливе й неможливе для того, щоби зробити паузу, накопичити сили, переформатуватися і далі продовжити боротьбу з нашим народом. Тому ми не можемо робити жодних пауз, ні взимку, ні влітку, ні в будь-яку пору року. Нам потрібно виганяти цю мерзоту з наших територій для того, щоби ми нарешті розпочали будувати вільну незалежну світлу Україну», – підсумував Олексій Данілов.

Нагадаємо, що українським військовим вдалося виявити позиції російських військових і атакувати їх. Внаслідок цього знищили групу загарбників.

США схвалять постачання німецьких танків Leopard 2 Україні. Партнери очікують, що Берлін виконає свої зобов’язання. Про це заявила голова оборонного комітету Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Циммерман.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі