НТА > НОВИНИ > Новини світу > Російський корабель виявили поблизу Гаваїв. У США насторожилися

Російський корабель виявили поблизу Гаваїв. У США насторожилися

Гаваї є найважливішим центром військових операцій США

142

У США заявили, що в акваторії Тихого океану, неподалік від Гаваїв, виявлено корабель Росії. Американські військові стежать за ним вже з минулої п’ятниці.

Про це повідомив Honolulu Star-Advertiser. За словами представника Індо-Тихоокеанського командування збройних сил США майора Роба Мартінса, командування в рамках щоденних операцій ретельно відстежує всі судна в Індо-Тихоокеанському районі за допомогою патрульної авіації та надводних суден.

«Індо-Тихоокеанське командування збройних сил США стежить за російським кораблем, який провадить діяльність у міжнародних водах недалеко від Гаваїв», – зазначив Мартінс.

У виданні зазначили, що корабель перебуває неподалік виключної економічної зони Гаваїв.

Варто зазначити, що Гаваї є найважливішим центром військових операцій США. Тихоокеанське Командування Збройних Сил США (INDOPACOM) зі штаб-квартирою в Кемп-Сміт контролює всі операції в Тихому океані, більшій частині Індійського океану та деяких частинах Арктики.

Нагадаємо, що в грудні ФСБ Росії заявляла, що нібито український військовий корабель «Донбас» перебував у безпосередній близькості від Керченської протоки і «створював загрозу безпеці мореплавання».

Корабель «Донбас», який викликав істерію в Росії, за своїм першочерговим призначенням не є військовим кораблем. Його лише нещодавно перевели у військово-морський флот України для збору інформації з інших суден. Таку інформацію надав командир 8-го батальйону «Аратта» імені Андрія Гергерта УДА Андрій Копичин.

Наприкінці минулого року французький багатоцільовий фрегат Auvergne D654 зайшов до одеського порту. Він став десятим кораблем НАТО, який 2021-го відвідав Одесу. Фрегат зайшов до Чорного моря 14-го грудня. У Перлині біля моря він пробув до 28-го грудня.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі