НТА > НОВИНИ > Новини світу > Росія активізувалася на окупованих територіях. Вивчають нові тактичні дії

Росія активізувалася на окупованих територіях. Вивчають нові тактичні дії

На полігонах російські військові проводять заняття з вогневої підготовки, тактики, водіння бойових машин і спеціальних дисциплін

115

Росія вивела навчання понад 10 тисяч військовослужбовців на загальновійськові полігони, а також на окуповані нею на території України та Грузії.

Про це повідомив сайт Міноборони РФ. Там вони відпрацьовують «нові способи тактичних дій».

Зокрема, бойове налагодження мотострілкових, танкових взводів і артилерійських батарей організували у складі першого навчального модуля більш ніж на 20-ти загальновійськових полігонах.

За інформацією російського міністерства оборони, на полігонах проводять заняття з вогневої підготовки, тактики, водіння бойових машин і спеціальних дисциплін.

Відомо, що навчання організовані на полігонах у Волгоградській, Астраханській, Ростовській областях, на Ставропіллі, у Чечні, Карачаєво-Черкесії, Інгушетії, Дагестані, на Кубані, а також на штатних полігонах Вірменії та в окупованих Абхазії, Південній Осетії та Криму.

Вказано, що батальйонні тактичні групи «навчаються новим способам тактичних дій» у складі різних видів розвідувально-вогневих та ударних комплексів, включаючи контрбатарейний, авіаційний і снайперський.

Командири підрозділів «освоюють способи» контрснайперської та контрбатарейної боротьби із застосуванням автомобільної та броньованої техніки, оснащеної стрілецькою зброєю підвищеної потужності, у тому числі мінометами.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що Росія розпочала перекидання військових вертольотів до українських кордонів. На думку американських експертів, це може свідчити про те, що Москва продовжує підготовку до масштабного вторгнення.

Політичні експерти наголошують, що події в Казахстані не здатні надовго відвернути увагу Росії від агресії проти України. Навіть більше – повернення найбільшої центральноазійської держави під повний вплив Кремля збільшує ризики для Києва.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі