НТА > НОВИНИ > Війна > Росія активізує бойові дії до 24-го лютого, – Данілов

Росія активізує бойові дії до 24-го лютого, – Данілов

24-го лютого 2022-го року та 24-го лютого 2023-го року – це трохи інша ситуація

545

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов підтвердив інформацію, що Росія готується активізувати бойові дії до 24-го лютого.

Про це він заявив в ефірі «Радіо Свобода».

«Вони готуються до максимальної активізації з урахування ситуації, що це люди з радянського совка, і вони вважають, що якщо є якась річниця, то вони до цієї річниці мають мати якісь досягнення», – сказав секретар РНБО.

Данілов зазначив, що українська влада має «розуміння, на яких ділянках окупанти хочуть щось зробити».

Секретар Ради нацбезпеки назвав напрямки, на яких можуть зосередитися загарбники. Зокрема, це спроба виходу на адміністративні кордони Донеччини та Луганщини, а також наступ на Запорізькому напрямку.

«Вони тиждень роблять спроби зрозуміти, що відбувається на Запорізькому напрямку у нас із точки зору оборони… Зараз є певне накопичення військ, нам це відомо», – додав Данілов.

Секретар Ради національної безпеки й оборони, відповідаючи на запитання, чи можливе повторення 24-го лютого, заявив, що Україна за рік змінилася.

«Наша країна 24-го лютого 2022-го року та 24-го лютого 2023-го року – це трохи інша ситуація. Більше того, ми не розуміємо, в який спосіб зараз це може відбутися. На теперішній момент ситуація на кордонах і пильність Збройних сил України в зовсім іншому стані», – зазначив Данілов.

Він підсумував, що наша держава зараз має більше зброї для відбивання ворожого наступу.

Нагадаємо, що російський диктатор Володимир Путін готує новий масштабний наступ на Україну вже у лютому-березні та водночас загартовує свою країну до багаторічного протистояння зі США та їхніми союзниками.

Міністр оборони Італії Гвідо Крозетто заявив, що єдиним способом уникнути Третьої світової війни є необхідність зупинити російську агресію.

Генеральний секретар Соціал-демократичної партії Німеччини Кевін Кюнерт вважає, що немає жодних обмежень щодо територій, які Україна може звільнити за допомогою німецьких танків.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі