НТА > НОВИНИ > Війна > Росія бреше про відвід військ, насправді – передислоковуються для нової атаки, – Столтенберг

Росія бреше про відвід військ, насправді – передислоковуються для нової атаки, – Столтенберг

За даними розвідки, Росія лише перегруповує та посилює свої війська для нового наступу в напрямку Донбасу

573

Росія неодноразово брехала щодо своїх намірів, тож сьогодні не можна довіряти її заявам про нібито відведення військ від Києва, оскільки, за даними розвідки, Росія лише перегруповує та посилює свої війська для нового наступу в напрямку Донбасу.

Про це у Брюсселі під час пресконференції з нагоди представлення річної доповіді НАТО за 2021 рік заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, пише «Укрінформ».

«Ми чули нещодавні заяви, що Росія знизить військові операції навколо Києва та на півночі України. Але Росія раз за разом брехала щодо своїх намірів. Тож ми можемо робити висновки щодо Росії за її вчинками, а не за словами. Відповідно до даних нашої розвідки, російські підрозділи не відводяться, а змінюють позиції. Росія намагається перегрупуватися, поновити постачання та посилити свій наступ в регіоні Донбасу. В той же час Росія продовжує тиск на Київ та на інші міста. Тож ми можемо очікувати на додаткові наступальні дії, що можуть призвести навіть до ще більших страждань», –повідомив керівник НАТО.

Він нагадав про вимогу всіх союзників по Альянсу до Росії негайно зупинити цю безглузду війну, вивести всі свої війська з України та долучитися до політичних переговорів в дусі доброї волі.

При цьому Столтенберг привітав всі політичні зусилля із пошуку політичного рішення для припинення цієї жорстокої війни, включаючи нещодавні переговори в Туреччині, керівництву якої він подякував за організацію таких переговорів.

«Є очевидним, що ми бачили дуже небагато бажання з російського боку знайти політичне рішення. Що ми бачимо – це триваюче військове вторгнення в Україну, продовження обстрілів міст, передислокацію російських військ для ймовірного нарощування зусиль в регіоні Донбасу. Ми ще маємо побачити, чи дійсно з російського боку присутнє бажання шукати політичне рішення», –  зазначив Столтенберг.

Нагадаємо, що британська розвідка прогнозує запеклі бої під Києвом.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"