НТА > НОВИНИ > Суспільство > Росія буде звертатися до Ірану, щоб вражати нас балістикою – Ігнат

Росія буде звертатися до Ірану, щоб вражати нас балістикою – Ігнат

Росія відчуває дефіцит високоточної балістики

852

Сьогодні ворог знов атакував Україну іранськими дронами shahed 136. Таким чином Росія намагається виснажити українську ППО та виявити позиції зенітних ракетних військ. Водночас Росія економить балістику, оскільки відчуває дефіцит.

Про це повідомив у проєкті “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

“Знов дрони-камікадзе з’явилися у нашому небі, які ми знищуємо. Так противник виснажує нашу ППО, змушує нас зменшувати боєкомплект, бо ми витрачаємо, в тому числі, західні зразки озброєння. І таким чином ворог ще вияляє позиції наших зенітних ракетних військ, це дозволяє йому розуміти, що і де розташовано”, – зауважив Юрій Ігнат.

За його словами, ворог під час масованої атаки може застосовувати й балістику. Йдеться про ракети “Кинджал”, С-300, С-400.

“Імовірно, що й ці ракети могли бути застосовані. Бо ми знаємо, як це сталося у Києві нещодавно: противник, перекриваючись під загальним ракетним обстрілом, може застосовувати зенітні ракети. Це нова загроза, і ми маємо на неї реагувати”, – додав речник командування Повітряних сил.

Водночас Юрій Ігнат відзначив, що Росія відчуває дефіцит високоточної балістики, тому буде звертатися до Ірану, аби отримати ракети Fateh та Zolfaghar.

“Росія економить балістику – “Іскандери”, які у неї залишились. “Кинджал” –  це взагалі рідкісна зброя. Це свідчить про те, що є відчутний дефіцит високоточної балістики. Тому вони будуть звертатися до Ірану по ці іранські ракети Fateh та Zolfaghar, щоб вражати нас саме балістикою. Бо крилаті ракети наша ППО ефективно збиває. Захід це розуміє, тому маємо в новому пакеті допомоги Patriot, і можливо SAMP/T, які здані працювати по балістичних цілях”, – додав Ігнат.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі