НТА > НОВИНИ > Новини світу > Росія формує бойові порядки для наступу, солдатів тримають у жахливих умовах

Росія формує бойові порядки для наступу, солдатів тримають у жахливих умовах

Найближчими днями можна або очікувати наступу, або часткового відведення військ

601

Характер пересування російської техніки біля кордонів України став іншим. При цьому таке відбулося доволі різко. Це може свідчити про формування бойових порядків.

До такого висновку дійшли журналісти-розслідувачі Conflict Intelligence Team 21-го лютого. У їхньому повідомленні сказано, що раніше російська військова техніка пересувалася майже винятково на залізничних платформах і танкових транспортерах.

Зараз вона вже рухається самостійно, а танки й інша техніка пересуваються разом з вогнеметними системами. Оскільки ці види техніки належать до різних родів військ, можливо, йдеться про формування бойових порядків батальйонно-тактичних груп.

«Ми вважаємо, що перекидання сил з інших регіонів завершилася, і, ймовірно, відбувається вихід на початкові позиції для можливого наступу», – сказано в повідомленні.

Крім того, група повідомляє, що російські військові, які перебувають біля кордонів України, перебувають у важких умовах: живуть у переповнених приміщеннях і не отримують централізованого харчування.

«Довго тримати війська в таких умовах неможливо, тому найближчими днями можна або очікувати наступу, або часткового відведення військ принаймні в ті великі табори, де ми їх спостерігали до цього», – сказано в повідомленні.

Російських військових із Таманської та Кантемирівської дивізій, яких привезли до кордону з Україною, кинули на станції Долбіно Бєлгородської області.

Як повідомили в «Комітеті солдатських матерів», там зібралося понад 100 російських солдатів, серед яких строковики та контрактники.

Російські солдати штабелями сплять на кахельній підлозі сільської залізничної станції вже понад 5 днів, їх не забезпечили сухпайками і водою, тому вони харчуються за особисті гроші й тим, що принесуть місцеві мешканці.

Після того, як інформація набула розголосу, частину військових перевезли в пункт призначення. При цьому російські посадові особи вистроїли солдатів і «сфотографували з порожніми коробками сухпайків».

Нагадаємо, що міністр закордонних справ Ізраїлю Яїр Лапід прокоментував ситуацію навколо російсько-українського кордону. Він зазначив, що оцінка ситуації від ізраїльської розвідки відрізняється від тієї, яку надають США.

Президент США Джо Байден переконаний: Путін уже вирішив напасти на Україну. Дані розвідки дають підстави вважати саме так. Водночас лідер Сполучених Штатів наголосив: поки не відбувся сам напад, Росія ще має вибір між війною і стражданнями і поверненням до дипломатії.

Міністерство закордонних справ Польщі не рекомендує громадянам країни через складну ситуацію відвідувати 10 областей східної та південної частин України, а також окупований Крим.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі