НТА > НОВИНИ > Новини політики > Росія готова застосувати армію для «захисту своїх громадян»

Росія готова застосувати армію для «захисту своїх громадян»

Ще в листопаді 2009-го року в Росії внесли серйозні поправки в федеральний закон «Про оборону»

565

У Росії заявили про готовність застосувати збройні сили за кордоном для «захисту своїх громадян» у разі нападу на них.

Про це повідомив «Інтерфакс» із посиланням на віце-спікера Ради Федерації РФ Костянтина Косачова. Однак, за його словами, Росія нібито не має наміру ініціювати військову операцію проти України.

Костянтин Косачов зазначив, що Росія нібито не виношує планів «з власної волі» здійснювати військову операцію щодо України. Разом з тим він додав, що ситуація навколо Донбасу нагнітається, «Україну підштовхують до того, щоб спробувати вирішити проблеми Південного-Сходу військовим шляхом».

«Після того, як сталася трагедія Цхінвала (Південна Осетія — прим.), в листопаді 2009-го року в Росії внесли серйозні поправки в чинний федеральний закон «Про оборону». Десята стаття цього закону дає можливість оперативно використовувати Збройні cили РФ за кордоном», – зауважив Косачов.

За його словами, однією з підстав, за якими Збройні сили РФ можуть оперативно використовуватися за кордоном, є «захист громадян Росії за межами її території у разі збройного нападу на них».

Нагадаємо, що через інтеграцію України з Північноатлантичним альянсом Російська Федерація наражається на серйозну небезпеку. Відповідну заяву зробив прессекретар президента країни-агресорки Дмитро Пєсков.

Росія і США 10-го січня проведуть переговори, які, зокрема, присвятять питанню щодо ситуації навколо України та контролю над озброєннями.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"