НТА > НОВИНИ > Війна > Росія готує до відправки в Україну в’язнів колонії в Чечні – розвідка

Росія готує до відправки в Україну в’язнів колонії в Чечні – розвідка

Щоб приховати масову мобілізацію, її проводитимуть одночасно з плановим призовом на строкову службу

455

З 1 квітня у Росії розпочнеться мобілізація за програмою “БАРС-2021”. До бойових дій планують залучити в’язнів з колонії “Чернокозово” (Чечня).

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«З 1 квітня по всій території РФ розпочнеться мобілізація за програмою “БАРС-2021” (Боевой армейский резерв страны)»,  – йдеться в повідомленні.

Щоб приховати масову мобілізацію, її проводитимуть одночасно з плановим призовом на строкову службу. Це стане прикриттям великої кількості мобілізованих, які прибуватимуть до воєнкоматів. Ці резервісти в подальшому направлятимуться для поповнення підрозділів окупаційних військ в районах бойових дій на території України.

У ГУР кажуть, що одночасно за допомогою програми “БАРС” приховують залучення до бойових дій російських ув’язнених. Зокрема, близько 100 злочинців, утримуваних у колонії “Чернокозово” (Чеченська республіка), вже готують до відправки до України. Всі вони засуджені за важкими кримінальними статтями (грабіж, вбивства, розповсюдження наркотиків). Засудженим, які отримали строки за політичними статтями (екстремізм, тероризм), подібні угоди не пропонують.

Тим, хто погодився, обіцяють повну амністію в разі повернення живим після участі у бойових діях.

«Прикметно, що таким “мобілізованим” не дозволяють бачитися з рідними та взагалі інформувати їх про свою участь у війні в Україні», – додали в ГУР.

Додамо, що “БАРС” – програма термінового формування армійських резервів армії РФ.

Нагадаємо, що в Росії через тотальний брак бойового армійського резерву почали мобілізувати боржників, аліментників та навіть злочинців.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі