НТА > НОВИНИ > Суспільство > Росія готує нову хвилю мобілізації. Британська розвідка

Росія готує нову хвилю мобілізації. Британська розвідка

278

Російська влада, ймовірно, розглядає можливість проведення ще однієї хвилі мобілізації.

Про це повідомляє міністерство оборони Великої Британії з посиланням на розвідку.

Так, 22 січня 2023 року ЗМІ повідомили, що російські прикордонники перешкоджають виїзду з Росії киргизьких трудових мігрантів з подвійним громадянством, заявивши чоловікам, що їхні імена внесені до мобілізаційних списків.

Окрім того, 23 січня 2023 року прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що указ про «часткову мобілізацію» залишається чинним. При цьому спостерігачі ставили питання, чому цей захід не був офіційно скасований.

«Російське керівництво, найімовірніше, продовжує шукати способи задовольнити потребу у великій кількості особового складу, необхідного для забезпечення будь-якого майбутнього великого наступу в Україні», – йдеться у повідомленні Міноборони.

Нагадаємо, що на тимчасово окупованій територій Автономної республіки Крим ворог проводить підготовчі заходи до чергової хвилі мобілізації. Так, до 29 січня поточного року всі так звані державні, та приватні установи повинні подати списки осіб на бронь до військових комісаріатів. Наступна масова хвиля мобілізації запланована на кінець лютого.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"