НТА > НОВИНИ > Новини світу > Росія готує ракетний удар по Придністров’ю – розвідка

Росія готує ракетний удар по Придністров’ю – розвідка

Місцеві мешканці отримують повідомлення з попередженням про «ракетний удар»

324

Російські спецслужби на території невизнаного Придністров’я влаштували чергову провокацію. Місцеві мешканці отримують смс-повідомлення від імені начебто ЗСУ з попередженням про «ракетний удар».

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Так, жителі невизнаної «Придністровської молдавської республіки» отримують смс-повідомлення від імені начебто Збройних сил та спецслужб України. В них міститься попередження про «ракетний та артилерійський» удар по території «ПМР».

«Цитата з фейкового повідомлення: «Служба безпеки України наполегливо рекомендує провести евакуацію цивільного населення в більш безпечні регіони. Запевняємо, Збройні Сили України не бажають зла мирним жителям, однак люди що залишилися в містах будуть сприйняті в якості диверсійних груп і будуть ліквідовані без попередження. Рівно о 19.00 буде проведено ракетний та артилерійський обстріл об’єктів на території республіки», – повідомляє розвідка.

Ці повідомлення активно висвітлюють російські пропагандистські інформаційні ресурси.

«Держава Україна не має жодного стосунку до цієї та подібних провокацій. Подібні фейки та інциденти, які імовірно стануться на території «ПМР», є нічим іншим, як черговою провокацією російських спецслужб проти України та Молдови», – дадали у розвідці.

Нагадаємо, що сьогодні зранку так зване міністерство внутрішніх справ невизнаного Придністров’я заявило про вибухи у селищі Маяк. У результаті пошкоджено і виведено з ладу дві потужні вежі радіозв’язку, які ретранслювали хвилі із Росії. Згодом з’явились повідомлення про вибухи у військовій частині.

У Міністерстві закордонних справ України засудили спроби Росії втягнути Придністровський регіон Молдови у повномасштабну війну проти України. В уряді закликали до негайної деескалації напруги.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі