НТА > НОВИНИ > Війна > Росія кидатиме ракети на міста, навіть коли припиняться активні бойові дії, – Портников

Росія кидатиме ракети на міста, навіть коли припиняться активні бойові дії, – Портников

Ракетний терор від Росії закінчиться тільки разом із запасом ворожих ракет

898

Росія продовжуватиме закидати українські міста у різних областях ракетами. Понад те, робитиме це навіть тоді, коли припиняться активні бойові дії.

У цьому переконаний відомий журналіст і публіцист Віталій Портников.

«Це буде тривати навіть тоді, коли припиняться активні бойові дії. Путін руйнувати українську інфраструктуру, лякатиме і вбиватиме населення. Ви самі це бачите: у Львові прилетіло майже у центр міста, в Одесі – просто у житловий масив. І якщо щодо Львова ще можна припустити якусь випадковість, то в Одесі на відео чітко видно, що ракета була скерована на житловий будинок», – прокоментував він масовані ракетні атаки у великодні дні в спецефірі NTA.

За словами Портникова, йдеться про стратегію, яка скерована на обезлюднення міст. Щоби мешканці, побачивши знищені будинки, у страху залишали свої міста, виїжджали геть. Знелюднені міста легше «брати», – пояснює ворожий задум публіцист.

На думку Віталія Портникова, ракетний терор України закінчиться тільки разом із запасом російських ракет.

«Російські ракети – це сучасні технології. Якщо їх нарешті стане менше, то й нарешті поменшає атак. Звісно, у Росії є ще великий запас старих радянських бомб, але це вже інша історія. Бомби можна скидати лише з літака. Літаку треба залетіти до цілі, зависнути над нею і не потрапити під ППО», – говорить Портников.

Окрім того, він наголосив, що Росія навряд чи використає 100 відсотків своїх ракет, адже їй потрібно все-таки зберегти і певний стратегічний запас літаків і авіації «про чорний день».

Водночас він припустив, що Путін і справді може не вірити в те, що Росія обстрілює цивільне населення.

«Ворог стріляє орієнтуючись ще по старих радянських картах, які можуть суттєво різнитися від нинішніх реалій: наприклад, там, де колись були військові об’єкти, вже давно або нічого нема, або цивільні забудови. Путін – це стара школа. Він вірить у звіти і карти: а у звітах йому доповідають про знищені військові об’єкти», – пояснив Віталій Портников.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі