НТА > НОВИНИ > Війна > Росія могла знищити власну бригаду, щоб приховати воєнні злочини, – ISW

Росія могла знищити власну бригаду, щоб приховати воєнні злочини, – ISW

265

Імовірно, Кремль дав згоду на знищення цілої бригади РФ, щоб приховати воєнні злочини, вчинені на Київщині.

Про це пише  Інститут вивчення війни (ISW)

Ідеться про російську 64-ту окрему гвардійську мотострілецьку бригаду 35-ї загальновійськової армії. В Інституті припускають, що її, ймовірно, була знищена в бою у рамках спроб Кремля приховати воєнні злочини, скоєні нею в Київській області. Зокрема, в Бучі.

Також військові аналітики заявляють, що скарги, подані до російської військової прокуратури та перевірені Bellingcat і Insider, включали випадки, коли російська влада обманом або примусом змушувала призовників займати бойові позиції. Є обмеження обсягу інформації, що надається сім’ям російських солдатів. Самі ж військові не отримують належного харчування або медичного обслуговування.

Архів містить звіти про те, що російські командири наказували солдатам починати штурм без спорядження, а також не повідомляли родичів солдатів про їхні смерті.

У звіті також наведені скарги жителів окупованих Луганської та Донецької областей, які звинувачують російські війська у пограбуванні, вторгненні та обстрілі військової техніки з цивільної інфраструктури.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі