НТА > НОВИНИ > Новини світу > Росія може розв’язати війну на території Придністров’я, – розвідка США

Росія може розв’язати війну на території Придністров’я, – розвідка США

503

Президент Росії Володимир Путін на тлі безуспішної “спецоперації” в Україні, ймовірно, оголосить воєнний стан у РФ та розв’яже війну на окупованій території Молдови.

Про це заявила очільниця Національної розвідки США Авріл Хейнс під час виступу у Сенаті, – пише “Українська правда” з посиланням на  AFP News Agency.

За словами Хейнс, Путін вирішив поширити бойові дії на територію контрольованого Росією Придністров’я. Водночас вона не уточнила, чи має наразі РФ потенціал на виконання такої забаганки Путіна.

Крім того, розвідка США дізналася, що російській лідер також планує вести довготривалу війну в регіоні, сподіваючись на те, що США та Європа “втратять рішучість” у протидії такій агресії.

Хейнс додала, що Путін може ввести воєнний стан в Росії для того, аби мобілізувати сили у протистоянні проти України.

Зазначимо, що, за даними Генштабу ЗСУ,  на території Придністровського регіону Республіки Молдова продовжує діяти посилений рівень терористичної загрози.

Водночас, як розповідав депутат парламенту Молдови Оазу Нантой у спецефірі NTA, Придністров’я, тобто лівий берег Молдови, не хоче воювати, так звані “російські” військові розривають контракти і втікають

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі