НТА > НОВИНИ > Місця > Росія мріє про перемогу на Одещині, а отримає місце біля крейсера на дні, – голова ОВА

Росія мріє про перемогу на Одещині, а отримає місце біля крейсера на дні, – голова ОВА

243

Росіяни продовжують наносити ракетні удари по Одеській області, таким чином вони хочуть отримати бодай якийсь успіх до 9 травня.

Про це повідомив голова Одеської ОВА Максим Марченко, – пише “Українська правда”.

“27 квітня противник знову наніс удар по мосту через Дністровський лиман, наразі ведуться відновлювані роботи, експлуатація мосту тимчасово призупинена. Ворог не полишає своїх намагань розірвати логістичний зв’язок між районами регіону та завдати удар по індустріальній сфері нашої країни.

Просто зараз рашистська армія несе величезні втрати на всіх напрямах, і окупантам вкрай необхідно “продати” власному народу бодай маленьку “перемогу” до 9 травня. Тому вони вдаються до постійних ракетних  атак нашої області і намагаються розхитати ситуацію на кордонах. Але все, що вони тут отримають, – це місце на дні поряд із крейсером “Москва””, – каже Марченко.

Нагадаємо, що 27 квітня вранці повідомили про пошкодження моста через Дністровський лиман. Обставини й інформацію щодо постраждалих уточнювали. Із міркувань безпеки рух мостом перекрили. Ракетний удар по мосту через Дністровський лиман також підтвердили в Одеській обласній військовій адміністрації.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі