НТА > НОВИНИ > Суспільство > Росія накопичує війська та техніку поблизу кордону зі Сумською областю

Росія накопичує війська та техніку поблизу кордону зі Сумською областю

На початку травня в Курській області біля кордону з Україною обвалився залізничний міст

1172

Росія розпочала стягувати війська та військову техніку в Курську область, що межує з Україною. Зокрема, до українського кордону російські військові підтягують артилерію та ракетні установки.

Про це повідомило російське видання «Медуза» з посиланням на губернатора Курської області Романа Старовойта. За його словами, в Курську область прибули та перебуває велика кількість особового складу міноборони, додаткове озброєння у вигляді артилерійських і ракетних установок.

«Все спрямовано на те, щоб убезпечити мирну та творчу працю мешканців Курської області, забезпечити безпеку життя та здоров’я», – додав Старовойт.

До речі, на початку травня в Курській області біля кордону з Україною обвалився залізничний міст, про причини інциденту на офіційному рівні досі не повідомили.

«У прикордонних районах бачимо повідомлення про те, що люди чують вибухи – це працює наша армія на суміжній території», – розповів губернатор.

Нагадаємо, що Росія зазнала величезних втрат серед своїх офіцерів середньої та молодшої ланки під час вторгнення в Україну. Це призведе до подальшого зниження бойового духу армії.

Українські розвідники опублікували список російських вертолітників зі Санкт-Петербурга, які влаштовують бомбардування на Слобожанському напрямку.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі