НТА > НОВИНИ > Війна > Росія намагається зірвати ленд-ліз. Генерал зовнішньої розвідки про вибухи у російських містах

Росія намагається зірвати ленд-ліз. Генерал зовнішньої розвідки про вибухи у російських містах

2124

Атакуючи свої ж міста Росія намагається зірвати постачання в Україну сучасної зброї, провести приховану мобілізацію і здійснити мілітаризацію економіки своєї країни.

Таку версію в спецефірі NTA озвучив генерал-лейтенант, ветеран зовнішньої розвідки України Василь Богдан.

“Ми отримуємо зараз надсучасне озброєння натовських зразків, і ми дали зобов’язання нашим партнерам – США і Великобританії – що ми не будемо використовувати це озброєння проти Росії на її території… Ситуація, які ми обговорюємо (вибухи у Бєлгороді,) схожа на фейк і провокацію”, – зазначив генерал-лейтенант.

За його словами, в самих окупаційних військах зараз відбуваються дуже хороші для нас процеси. Йдеться про ворожнечу між підрозділами на етнічній основі: кадирівці, буряти і росіяни.

“Треба мати на увазі, що в самій Росії відбуваються цікаві процеси, з огляду на те, що значна частина населення не згідна з війною, в тому числі і в середовищі політичної, олігархічної еліти. Тому там також відбуваються процеси: від підпалювання військкоматів до таких акцій, де фактично диверсія подається як технологічна аварія”, – додав Василь Богдан.

Ветеран зовнішньої розвідки наголошує, що ситуація в Бєлгороді – це “абсолютно кремлівські брехливі наративи з метою мобілізувати своє суспільство”, провести приховану мобілізацію і здійснити подальшу мілітаризацію економіки своєї країни.

“І вони зараз стали на шлях насильного задіяння приватного бізнесу в інтересах обороноздатності країни… Тому нашому населенню і світовій спільноті потрібно подавати сигнали про те, що Україна захищає себе на своїй території. А те, що робить ворог, спрямоване на те, щоб скомпрометувати Україну, показати себе у вигідному плані, і мати певні преференції і в себе в країні і серед корумпованого політичного оточення Заходу. Для того, що звинуватити Україну, а головне – не допустити або максимально загальмувати поставку в Україну сучасної зброї, в тому числі і запуску ленд-лізу”, – зауважив генерал.

Також Василь Богдан каже, що таким чином країна-окупант намагається посіяти сумніви серед українського населення і “спробувати демобілізувати Збройні сили України і начебто залякати українських військових”.

Нагадаємо, у ніч проти 3 липня мешканці Бєлгорода, який розташований за 40 кілометрів від кордону з Україною, повідомили про кілька вибухів. Міноборони Росії звинуватило Україну в обстрілі та заявило, що ЗСУ нібито запустили три ракети “Точки У”, одна з яких після збиття ППО впала на житлові будинки.

Згодом у мережі з’явилися фото, де у багатоповерхівку в Бєлгороді потрапила частина ракети російського ЗРПК “Панцир”. Такої техніки Україна не має.

 

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
2
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі